Bireysel Havuz Individual Pool
Bireysel havuz ihtiyaçlarınız için doğru çözümde doğru adrestesiniz. Harfiyattan teslimata anahtar teslim hizmet arayanlar için... The right solution for your individual pool needs, you are at the right address. For those looking for turnkey service from excavation to delivery...
Havuz İhtiyaçlarında For Corporate Pool Needs

Havuz ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Ulusal Havuz Enstütüsü tarafından desteklenen çalışma yöntemlerimiz ile harfiyattan teslimata havuzunuzun her aşamasında yanınızda olarak sıfır stres politikamız ile güven dolu projeler üretiyoruz. We are with you for your corporate pool needs. With our working methods supported by the National Pool Institute, we are with you at every stage of your pool, from excavation to delivery, and we produce projects full of confidence with our zero stress policy.

 • HAFRİYAT EXCAVATION
  Havuz inşaatınızda harfiyatınızla ilgilenmenize gerek kalmaz. You do not need to deal with your excavation in your pool construction.
 • ÜCRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME FREE DISCOVERY AND PROJECT
  Havuzunuzu kurabileceğiniz en uygun yeri sizin için belirliyoruz. We determine the most suitable place for you to set up your pool.
 • ANAHTAR TESLİM İMALAT TURNKEY MANUFACTURING
  Havuzunuzu size tamamlanmış bir şekilde teslim ediyoruz. We deliver your pool completed to you.
 • SATIŞ SONRASI SERVİS VE GARANTİ AFTER SALES SERVICE AND WARRANTY
  Satış sonrası servis hizmetimizi eksik etmiyor, inşaatımızın garantisini veriyoruz. We do not miss our after-sales service, we guarantee our construction.
Çözüm Ortaklarımız Solution Partners

Bireysel Havuz Nedir ? What is an Individual Pool?

Uzun ve yorucu bir günün sonunda insanı ferahlatan, yorgunluğunu, stresini azaltan ve insana büyük bir keyif veren bir faaliyettir yüzme... Özel bir yaşam tarzıdır. Sevdiklerinizle güzel anlar yaşayabileceğiniz yerdir havuzunuz.

Mefa Water Group havuzunuza kaliteli, güvenilir, ekonomik ekipman ve kimyasallar sunar.

Swimming is an activity that refreshes people at the end of a long and tiring day, reduces fatigue and stress, and gives people great pleasure... It is a special lifestyle. Your pool is the place where you can have beautiful moments with your loved ones.

Mefa Treatment offers quality, reliable, economical equipment and chemicals to your pool.

Hafriyatım Ne Olacak ? What will happen to my excavation?

Havuz inşaatınızda harfiyatınızla ilgilenmenize gerek kalmaz. You do not need to take care of your excavation in your pool construction.

Havuz İnşaam Sırasında Ne Yapmalıyım ?

Hafriyatınızdan itibaren havuzunuzu teslim edene kadar tüm sorumluluğu alırız. We take all responsibility from your excavation until we deliver your pool.

Bireysel Havuz Örneklerimiz